نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست رؤسای پردیس‌های دانشگاه تهران برگزار شد

نشست رؤسای پردیس‌های دانشگاه تهران برگزار شد


نشست رؤسای پردیس‌های دانشگاه تهران برگزار شد

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، نشست رؤسا و اعضای هیأت رئیسه پردیس‌های دانشگاه تهران، یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در این پردیس برگزار شد.
دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، ضمن خوش‌آمدگویی و استقبال از مدعوین، خلاصه‌ای از وضعیت موجود، فعالیت‌ها و امکانات پژوهشی پردیس را ارائه کرد. برگزاری جلسات مشترک، هم‌اندیشی و هم‌فکری معاونت‌ها در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، حوزه اداری و مالی و حوزه دانشجویی و فرهنگی پردیس‌های دانشگاه تهران از جمله مطالبی بود که رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بر آن تاکید داشت.

دکتر ناصر سلطانی، رئیس پردیس دانشکده‌های فنی، با ابراز خرسندی از نشست رؤسا و اعضای هیأت رئیسه پردیس‌های دانشگاه تاکید کرد که برگزاری این جلسات باعث می‌شود تا از کم و کیف برنامه‌ها و امور اجرایی پردیس‌ها و دانشکده‌های دیگر اطلاعاتی داشته باشیم و تجربیات خوب و موفق اجرایی پردیس‌ها و دانشکده‌ها مورد توجه سایرین قرار گیرد.

وی توجه به بینالمللی‌سازی، توجه به پژوهش و نوآوری در دانشگاه و اخلاق‌مداری را از نکات مهم هدف‌گذاری در دانشگاه ذکر کرد و خواستار وحدت رویه پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران در اجرای دستور‌العمل‌ها و آئین‌نامه‌ها شد.
دکتر شاهین حیدری، رئیس پردیس هنرهای زیبا، دکتر وحید نیکنام، رئیس پردیس علوم، دکتر علیرضا محمدرضایی، رئیس پردیس فارابی و دکتر غلام‌عباس اکبری، رئیس پردیس ابوریحان نیز در این نشست طی سخنان جداگانه‌ای اجرای هماهنگ و متناسب برنامه‌های آموزشی و مدیریت عمل واحد بر اساس آئین‌نامه‌های دانشگاه و انتقال تجربیات پردیس‌ها و دانشکده‌ها به یکدیگر را خواستار شدند.