نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان مشارکت در تولید محتوای دوره‌های مووک دانشگاه تهران (دوره‌های مهارتی و تخصصی)

فراخوان مشارکت در تولید محتوای دوره‌های مووک دانشگاه تهران (دوره‌های مهارتی و تخصصی)


روابط عمومی دانشگاه تهران: دفتر آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران، طی فراخوانی از متخصصان مجرب، برای تولید و عرضه محتوای دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای در سامانه مووک دانشگاه دعوت به‌عمل آورد.

 

بر اساس این فراخوان، دفتر آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه، برقراری عدالت آموزشی در ایران و همچنین گسترش فعالیت‌های سامانه مووک دانشگاه تهران در نظر دارد تا با همکاری و مشارکت متخصصان مجرب، اقدام به تولید و عرضه محتوای دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای در «سامانه موک» دانشگاه کند. به این منظور، از کلیه متخصصان توانمند در زمینه تدریس که تمایل به همکاری و مشارکت در این طرح ارزشمند را دارند دعوت به همکاری می‌شود.

در این مرحله، دوره‌هایی که در افزایش مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای جامعه نقش مهمی داشته و مخاطب گسترده‌ای در جامعه دارد در اولویت اول خواهند بود. علاقه‌مندان در صورت تمایل به همکاری می‌توانند با مراجعه به سامانه مووک دانشگاه https://mooc.ut.ac.ir نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری و ارسال به پست الکترونیکی Training.utec@ut.ac.ir اقدام کنند. لازم به ذکر است، متعاقباً مدل‌های همکاری برای متقاضیان ارسال خواهد شد.
 

زمینه‌های پیشنهادی جهت تولید محتوا:

  • برنامه‌ نویسی و فناوری اطلاعات : R ، SQL، Oracle و یادگیری ماشین
  • مدیریت و کسب‌و‌کار: دیجیتال مارکتینگ ، تدوین طرح تجاری کسب و کار(BP)، مدیریت برند و تبلیغات و برندسازی شخصی
  • روان‌شناسی: تحلیل رفتار متقابل (TA)، MBTI
  • هنر: ایلاستریتور، ایندیزاین، 3D Max

همچنین دفتر آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران، آمادگی دریافت پیشنهاد در خصوص سایر دوره‌های مرتبط یا تخصصی را نیز دارد.
 

برای دانلود فرم اینجا کلیک کنید.