نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت از اساتید و دانشجویان جهت شرکت در نمایشگاه کار دانشگاه تهران

دعوت از اساتید و دانشجویان جهت شرکت در نمایشگاه کار دانشگاه تهران


به نام خدا

 

 

 

باسلام و احترام؛

همانطور که استحضار دارید جذب و استخدام نیروی انسانی از مهمترین مسائل شرکت‌ها و سازمان‌ها به شمار می‌آید. هر شرکت یا سازمانی نیاز دارد که کارکنان خود را با یک رویکرد جامع و بر مبنای وجوه مختلف و در نهایت براساس کفایت و لیاقت آن‌ها استخدام نماید. مؤثرترین و پرمنفعت‌ترین شکل از فرآیند استخدام در کشور برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه کار می‌باشد.

در همین راستا دانشگاه تهران در نظر دارد «نمایشگاه کار» را با حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سراسر کشور از اول تا سوم خرداد ماه سال جاری برگزار نماید. در این نمایشگاه اطلاعات کلیه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ثبت‌نام شده در قالب یک رزومه استاندارد از طریق سایت نمایشگاه دریافت شده و پس از بررسی و دسته‌بندی رزومه‌ها، سوابق و توانمندی‌های هریک از افراد، به صورت کلی ارزیابی و با توجه به زمینه‌های شغلی و کارآموزی نمایشگاه کار، گزارش‌های آن در اختیار کارفرمایان حاضر در نمایشگاه قرار می‌گیرد. همچنین مسابقه ایده برتر بر مبنای چالش‌های سازمان‌های شرکت‌کننده به عنوان پیش‌رویداد نمایشگاه در راستای کمک به کارفرمایان جهت شناسایی افراد توانمند و مستعد برگزار می‌گردد و کارفرمایان برتر نیز بر مبنای نظرات دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی معرفی می‌شوند.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف و ارائه خدمات مشاوره شغلی توسط یک تیم حرفه‌ای در روزهای برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای توان‌افزایی و ارتقای دانش و آگاهی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه و مشارکت با آنها در جهت انتخاب فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد.

انتخاب هوشمندانه بهترین فرصت‌های شغلی از یک سو و گزینش نیروهای متخصص و با استعداد از سوی دیگر، این رویداد را به تجربه‌ای منحصر بفرد در دانشگاه تهران برای کارجویان و کارفرمایان تبدیل می‌نماید.

وبسایت نمایشگاه نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام دانشجویان و کارفرمایان در دسترس خواهد بود. پوستر نمایشگاه کار به پیوست خدمتتان ارسال می‌شود. بروشور نمایشگاه از طریق وبسایت نمایشگاه قابل دریافت است.

پیشاپیش از بذل توجه و عنایت حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

·         تلفن دبیرخانه نمایشگاه: ۶۶۴۱۹۳۹۱ - ۶۶۴۱۹۲۱۱

·         آدرس سایت نمایشگاه:  http://tcs.ut.ac.ir