نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید رئیس آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور از پردیس

بازدید رئیس آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور از پردیسبازدید رئیس آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه مدیر عمرانی آن سازمان از پردیس ابوریحان
هیئت دونفره ای از سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش‌های مختلف پردیس ابوریحان در روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه ۹۹ بازدید و با هیأت رئیسه پردیس دیدار و گفت وگو کردند.
آقای دکتر حسن میرزا بزرگ رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه آقای مهندس شفیعی معاون عمرانی امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش‌های مختلف پردیس ابوریحان به ویژه پروژه های زیرساختی و عمرانی در حوزه مدیریت سبز بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید دکتر غلام عب اس اکبری رئیس پردیس ضمن خوش آمد گویی به همراه به اتفاق هیأت رئیسه و معاونین و مدیران پردیس هیئت مذکور را همراهی کرده و توضیحات لازم را درب اره پروژ ه های مختلف ارائه نمودند.
پس از بازدید چند ساعته از بخش‌های مختلف ازجمله سایت مرکزی، مزرعه آموزشی جلسه‌ای در حو زه ریاست تشکیل شد.
رئیس پردیس در این جلسه بیان داشتند تلاش تیم مدیریتی پردیس باعث شد که در بحث تخصیص اعتبارات حداکثر تخصیص‌ها محقق شود. سپس از مهمانان تقاضا نمودند در زمینه انجام پروژ ه ها پردیس را یاری نمایند تا مسیر زیر ساخت‌های کیفی سرعت بیشتری به خود بگیرد. سپس بیان داشتند خوشبختانه با حمایت‌های سازمان برنامه و بودجه و تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر پرو ژ زیر ساختی و عمرانی متعدد در حوزه مدیریت سبز در پردیس اجرا شده‌اند تا پردیس ابوریحان بتواند از نظر شاخص دانشگاه سبز و توسعه فیزیکی کمبودها را رفع و در این زمینه شاخص‌های خود را ارتقا دهد.
در پایان دکتر میرزا بزرگ قول مساعد دادند تا جایی که مقدور باشد کمک‌های لازم را به و یژ ه در بحث تخصیص‌های اعتباری تصویب شده برای پردیس انجام دهد.