نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام زمان مصاحبه برنامه زمانبندی آزمون مصاحبه دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال 1403- دانشکده فناوری کشاورزی ابوریحان

اعلام زمان مصاحبه برنامه زمانبندی آزمون مصاحبه دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال 1403- دانشکده فناوری کشاورزی ابوریحان


با سلام، ضمن عرض تبریک به داوطلبان محترم پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۴۰۳، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دواطلبانی که از سوی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشکده فناوری کشاورزی ابوریحان دانشگاه تهران، معرفی شده‌اند، می‌رساند:

  • ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز چهارشنبه مورخ ۱۶ /‏۰۳/‏۱۴۰۳‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ خواهد بود و  ضروری است داوطلبان  جهت ثبت نام به آدرس ems2.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
  • ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) مطابق با جدول زمان بندی مصاحبه  برگزار می‌گردد.

نکات مهم:

  • انجام مصاحبه برای داوطلبان صرفاٌ یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله  انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که به دلیل تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه این دانشگاه نمی‌باشند بلافاصله با ارائه مستندات لازم، جهت انجام مصاحبه با دانشکدگان / پردیس ذیربط هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.
  • ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محلهای معرفی شده از سوی سازمان سنجش، برای شرکت در مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه در کد رشته محلی که ثبت نام ننموده‌اند محروم خواهند شد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فناوری کشاورزی ابوریحان

لینک کانال تلگرام