نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه معرفی دانشجویان استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی خارج از کشور در سال ۹۶

اطلاعیه معرفی دانشجویان استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی خارج از کشور در سال ۹۶


عنوان خبر: اطلاعیه معرفی دانشجویان استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی خارج از کشور در سال ۹۶

تاریخ ایجاد: 1396.7.19

 

اطلاعیه

 

بدین وسیله در خصوص معرفی دانشجویان استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی خارج از کشور در سال ۹۶؛ به استحضار می‌رساند در سال جاری این معاونت مبادرت به افزایش سهمیه به تعداد ۱۰۰ نفر علاوه بر سهمیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نموده است. سهمیه فوق برای دانشجویان ورودی ۹۳ به بعد دکتری تخصصی شاغل به تحصیل لحاظ گردیده است. خواهشمند است در موارد استثنایی که دانشجویان سنوات بالاتر را ناگزیر هستید معرفی فرمائید حتماً موافقت اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه را ضمیمه فرمائید و دلایل توجیهی را ذکر کنید و حتماً این دانشجویان بدانند که ممکن است با درخواستشان موافقت نشود. ضمناً دستور فرمایند با مدنظر قرار دادن شیوه نامه اجرایی مربوطه طبق فرایند ارسالی نسبت به معرفی و ارسال مدارک دانشجویان واجد شرایط اقدام مقتضی به عمل آید. بدیهی است چنانچه پردیس/ ‏‬ دانشکده‌ای نسبت به معرفی دانشجویان دکترای واجد شرایط خود اقدام ننماید، سهمیه آن به دیگر واحدها اختصاص می‌یابد.

لازم است همزمان با تکمیل مدارک و ارسال آن از سوی پردیس/ ‏‬ دانشکده‌ها؛ کلیه متقاضیان از طریق سامانه ثبت درخواست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان خارج به آدرس: http//:Portal.Saorj.ir نسبت به ثبت درخواست؛ بارگذاری مدارک و مستندات و اخذ کد پیگیری اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم ثبت درخواست در سامانه فوق؛ ارسال درخواست از سوی معاونت آموزشی جهت معرفی ارزی امکان پذیر نخواهد بود. درضمن خواهشمند است من بعد از این نامه‌های ارسالی مطابق پیش نویس ضمیمه ارسال گردد.

 

 


 

 

پیش نویس معرفی نامه:

 

معاونت محترم بین‌الملل دانشگاه

با سلام و احترام

بدین وسیله پرونده آقا/ خانم                               دانشجوی دکتری تخصصی ...........................................به شماره دانشجویی ............................... که امتحان جامع خود را در تاریخ                    با موفقیت گذرانده است جهت استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی (6 ماهه) اعزام به کشور                         دانشگاه                                       با سهمیه سال 96  معرفی می گردد. ضمناً موضوع در صورتجلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده/ گروه مورخ ------------ و شورای بین‌الملل پردیس/ دانشکده مورخ ----------- مطرح و مورد موافقت قرار گرفت. لازم بi ذکر است نامبرده با شماره رهگیری.................................................... در پرتال سازمان امور دانشجویان ثبت نام و نسبت به ثبت درخواست فرصت و بارگذاری مدارک و مستندات اقدام نموده است.

خواهشمند است دستور فرمایند اقدام مقتضی به عمل آورند.

به پیوست مدارک زیر ارسال می گردد: ضمناً خاطر نشان می‌سازد 10 مورد اولیه مدارک در زمان معرفی متقاضیان الزامی است.